title-ecclesia

Передання зібраних коштів

БЕРДИЧІВ 4 квітня Архієпископ Петро Мальчук разом із Канцлером дієцезії отцем Віталієм Безшкурим, відправили подячну Святу Месу у Санктуарії Матері Божої Бердичівської, та передали кустошу Санктуарія зібрані кошти мешканцями дієцезії на придбання органів для Бердичівського Санктуарію.

Богу хай буде подяка за тих людей які не є байдужі, а мають відкрити серце і вільну руку на допомогу.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino