|
БЕРДИЧІВ 4 квітня Архієпископ Петро Мальчук разом із Канцлером дієцезії отцем Віталієм Безшкурим, відправили подячну Святу Месу у Санктуарії Матері Божої Бердичівської, та передали кустошу Санктуарія зібрані кошти мешканцями дієцезії на придбання органів для Бердичівського Санктуарію.
Богу хай буде подяка за тих людей які не є байдужі, а мають відкрити серце і вільну руку на допомогу.
|