title-ecclesia

Меса Мира у Житомирі

ЖИТОМИР 3 квітня в катедрі св. Софії у Житомирі відбулась Меса Мира, яку очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії архієпископ Петро Мальчук. З ним співслужили єпископи помічники Станіслав Широкорадюк, Віталій Скомаровський, єпископ Ян Пурвінський та численно зібрані священики.

Загалом Меса Мира відправляється у страсний четвер вранці, коли єпископ разом із священиками відновлює священицьку присягу та святить єлей хризми та хворих, але з огляду на широкість і величину Дієцезії ця Меса вже від років відправляється у страсний вівторок. Таким чином священики можуть спокійно помолитися як і поспілкуватися за святковим обідом, який відбувся в осередку Карітас-Спес Зарічани біля Житомира. А опісля готуватися до пасхального Тридення, яке розпочинається у Великий Четвер вечором.

Під час проповіді Архієпископ підкреслив, що покликанням священика є служіння. Наскільки добре священик виконує доручене йому служіння, настільки чекає його нагорода у небі. Кожен запрошений Господом до сумлінного виконування свого служіння: священики, богопосвячені особи та миряни - нагадав архієпископ Петро. Це покликання підтверджується помазанням людини освяченим єлеєм хризми в часі хрещення, миропомазання та таїнства священства.

Католицький Медіа-Центр

Фоторепортаж

Відео

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino