title-ecclesia

ДЕКРЕТ у справі відзначення та відпустів, пов’язаних зі святкуванням року «Року Священства»

Дорогі Брати у Священстві!

Свята Церква 4 серпня 2009р святкує день 150-річчя смерті Святого Пастиря з Арс отця Яна Марії Віаннея. Святий Отець постановив, щоб 19 червня 2009 року розпочати рік священства, який триватиме в усій Католицькій Церкві до 19 червня 2010 року.
Його Святість розпочне святкування Року Священства Вечірнею, звершення якої відправить перед реліквіями Святого Яна Віаннея, привезеними до Риму. Оскільки цей день для нас священиків є дуже важливий, я запрошую з усього серця усіх священиків з території Житомирської області, котрі можуть приїхати до Житомира, на Святу Євхаристію, щоб розпочати святкування цього Року. Свята Євхаристія буде звершена 19 червня 2009 року о год 12.00. Натомість з деканатів Київського, Чернігівського, Черкаського - до Києва.
Висилаю Вам також копію декрету Конгрегації по справах духовенства – про Рік Священства, а також копію декрету Urbis et Orbis Апостольської Пенітенціарії про відпусти на цей Рік.

Також постановляю, що повний відпуст, окрім можливостей вказаних у декреті Апостольської Пенітенціарії, на території Києво – Житомирської Дієцезії священики та вірні можуть отримувати також у перші п’ятниці та неділі кожного місяця в усіх парафіях де є звершувана Свята Євхаристія в ці дні.

На відзначення Року Священства усім зі щирого серця благословляю

Ян Пурвінський

Єпископ Києво – Житомирський

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino