| Робіть усе, не забуваючи про Бога |
|
ГОРОДОК З 20 по 24 березня у Вищій Духовній Семінарії в Городку відбувались великопісні реколекції. Проголошувати Боже Слово для семінаристів приїхав архієпископ Київсько-Житомирський Петро Мальчук. Архієпископ ділився своїм досвідом та знаннями про Господа Бога. Кожну конференцію він основував на текстах з Святого Писання. Він також наголосив на тому, що ми можемо все робити, але якщо забудемо про Бога, то ці всі наші справи є марними: Можна займатися всім, навіть у винограднику Бога, а про Бога забути Кожного дня ми зустрічались з Ісусом в Євхаристії, була адорація Пресвятих Дарів, молитви бревіарію, медитація (роздуми над Божим Словом). Закінчились реколекції прийняттям лекторату і аколітату братів з 3-го та 4-го курсів. Лекторами стали 7 семінаристів і аколітами стали також 7 семінаристів. |