| В приготуванні до Євхаристійного Конгресу |
|
27 березня 2012 р. в присутності ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії Архієпископа Петра Мальчука відбулась друга зустріч комісії з підготовки організації та проведення І Євхаристійного Конгресу в Україні. На початку зустрічі Архієпископ Петро привітав всіх присутніх та оголосив порядок денний. Під час зустрічі було запропоновано та переглянуто редакцію листа звернення до всіх священиків дієцезії для детального переживання Євхаристійного Конгресу в конкретних парафіях, розглянуто проекти плакатів на час проведення Конгресу, опрацьовано та затверджено літургійні пісні, тексти молитов, порядок урочистих Святих Мес та порядок їх перебігу на теренах Київсько-Житомирської Дієцезії. Членами комісії було запропоновано відповідальних за організацію релігійних заходів та місця їх проведення.На завершення було затверджено день наступної зустрічі комісії. Присутні побажали один одному плідної праці в парафіях напередодні Великодніх Свят та отримали для цього благословіння Єпископа Ординарія.
|