| Реколекції для міністрантів на тему «Віра» |
|
З 9 по 11 березня в семінарії Пресвятого Серця Ісуса відбулись чергові реколекції для міністрантів. Темою цих реколекцій була «Віра», так як 11 жовтня 2012 року, з нагоди відзначень 50-річчя відкриття ІІ Ватиканського Собору, розпочнеться «Рік Віри» у Католицькій Церкві, котрий закінчиться 24 листопада 2013 року в Урочистість Христа Царя Всесвіту. Цього разу приїхало 16 міністрантів із Києва, Бердичева, Новограда-Волинського, Житомира.
В неділю після Святої Меси була Біблійна школа, на котрій роздумували над Євангелієм IV неділі Великого Посту. На закінчення реколекцій хлопці пообідали на дорогу та з Божим Благословінням, котре уділив о. Руслан, поїхали до своїх домівок, чекаючи приїзду на наступні реколекції, котрі відбудуться за 2 місяці. фоторепортаж на http://www.seminaria.kyiv-zhytomyr.com.ua Семінарист Віталій Квапіш |