| Зустріч священиків київського деканату |
|
У вівторок, 11 жовтня, в монастирі Конгрегації св. Вікентія у Києві відбулась зустріч священиків київського деканату з Архієпископом Петром Мальчуком – ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії, на яку прибуло близько 30 священиків. Зустріч розпочалась о 10 – й годині спільною Євхаристією, яку очолив Архієпископ. В проповіді Владика звернув увагу на те, що християнин має турбуватися про чистоту серця, а його побожність має бути дійсно, як саме слово каже, життям по - Божому. Ці слова стосуються передусім священиків, які покликані, щоб бути знаком Божої любові для інших. Після Євхаристії, о. Радослав Змітрович ОМІ, виголосив конференцію на тему місії християнина, адже саме в наступну неділю відзначатимемо Всесвітній Місійний День. О. Радослав зазначив, що слово «католицька» означає спільноту вірних зібраних навколо єпископа, а також відкриту на інших. Тому Церква є місійна; вірна словам Христа, іде до тих, які ще не пізнали Христа, щоб занести їм Євангеліє, занести їм спасіння та сенс життя. Цей місійний дух має пронизувати кожного християнина, а одним із його проявів є пожертвування на місії, яке кожен матиме можливість скласти в Місійну неділю. Після конференції священики ділилися власним досвідом у виконуванні Христової місії, підкреслюючи, що найважливішим у цьому є глибока віра та відвага. Католицький Медіа-Центр |