title-ecclesia

Уділення дияконських свячень у Києві

Diaconos_-oct_17-_111

В суботу 28 жовтня 2017 року, на свято Апостолів Симона і Юди Тадея об 11:00 в київському Прокафедральному Храмі Св. Олександра відбулись свячення дияконату. Урочисту літургію очолював Його Преосвященство Віталій Кривицький, єпископ Київсько– Житомирської дієцезії.

Таїнство свячень дияконату прийняло двоє алюмнів Дієцезіальної Місійної Семінарії Redemptoris Mater в Києві – Педай Андрій 37 років родом з Вінниці та Щука Павло 27 років родом з Хмельницького. 

Diaconos_-oct_17-_007

Диякони були висвячені після дев’яти років формації, котра опирається на християнське втаємничення у малих спільнотах Неокатехуменальної Дороги. Кожен семінарист має свою спільноту, в якій народилось його покликання та завдяки котрій, на протязі всього часу, відкриває багатство свого Хрещення. Семінарія Redemptoris Mater готує дієцезіальних священиків для Нової Євангелізації на весь світ.

Diaconos_-oct_17-_030Diaconos_-oct_17-_040Diaconos_-oct_17-_067Diaconos_-oct_17-_077

З отриманням свячень пресвітери служать в різних парафіях помісної дієцезіальної Церкви та після трьох років, будуть відправлені своїм Єпископом на місію там, де Церква буде цього потребувати. До сьогодні з цієї семінарії було висвячено шість священиків, четверо служать у різних парафіях Київсько – Житомирської дієцезії та двоє вже були відправлені на місію Ад Ґентес в Україні (Мукачево та Рівне).

ВІДЕО СВЯТОЇ МЕСИ

о. Матеуш Адамскі

БІЛЬШЕ ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino