title-ecclesia

Францисканська зустріч молоді у Зарічанах 2017
ofm.org_.ua-1
З 27 по 29 жовтня у мальовничих Зарічанах, де природа сприяє роздумам та духовному відпочинку, Францисканська молодь, наслідуючи свого покровителя – святого Франциска з Асізі, мала реколекції. Темою зустрічі була «Місце ФраМ у світі». Проповіді священиків, адорація, конференції, тренінги та праці в групах допомогли усім присутнім глибше пізнати святого Франциска, Третій орден світських та місце ФраМ у ньому: функції, цілі та норми поведінки.
Можна з впевненістю сказати, що духовні вправи принесли хороший плід, адже у суботу під час вечірніх молитов, 12 учасників реколекцій склали обітниці Францисканської молоді, пообіцявши наслідувати у вчинках святого Франциска, завжди і всюди обирати добро, брати активну участь в житті парафії, бути вісником Церкви Божого Миру.
ofm.org_.ua-13

Також того вечора відбулася капітула, де було обрано нове керівництво ФраМ:

Асистент – о.Кирило Тополевський;
Модератор – Маріанна Соложенцева;
Віце-модератор – Вероніка Чорноус;
Секретар – Вероніка Главацька.
ofm.org_.ua-8
 Атмосферу урочистості молодіжній зустрічі додав приїзд єпископа Віталія Кривицького. Свята Меса, очолена владикою, проповідь та зустріч єпископа з молоддю, дозволила усім присутнім по-новому пізнати дві заповіді любові до Бога та ближнього. Отець-єпископ наголосив, що наша любов повинна вимірюватися власними жертвами. Крім того, тривалий час працювавши з молоддю, Його Первосвященство поділився деякими секретами виховання та праці з молоддю, звернувши велику увагу на самосвідомість молодих людей.

ofm.org_.ua-9

ФраМ подарувала єпископу Віталію «молодіжний хрест» Сан Дам’янo – улюблений символ францисканців, виготовлений з шоколадок, та браслет Францисканської молоді, де зазначено про обов’язок щоденної молитви о 21 годині за усю Францисканську спільноту. Єпископ пообіцяв, що буде єднатися у молитві з молоддю та їх душпастирями.
ofm.org_.ua-16
ofm.org_.ua-19
ofm.org_.ua-12
Отож, щиро дякуємо усім організаторам зустрічі, керівництву Карітас-Спес у Зарічанах, учасникам реколекцій та вітаємо нове керівництво ФраМ. Нехай зустріч принесе стократні плоди, а Господь обдаровує мудрістю та наснагою.
ofm.org_.ua-23
ofm.org_.ua-3
ofm.org_.ua-4
ofm.org_.ua-5
ofm.org_.ua-10
До зустрічі на Андріївських вечорницях у Полонному.
за матерілами: ofm.org.ua

 

 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino