title-ecclesia

Всеукраїнське паломництво медичних працівників до Бердичівського Санктуарія

IMG_8015

Вже традиційно після літургійного спомину Святого Луки, Євангеліста, який є покровителем лікарів до Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія відбувається Всеукраїнське паломництво медичних працівників. Традиційним організатором цього паломництва є Єпископ Віталій Скомаровський, Ординарій Луцької дієцезії.

Розпочалося паломництво з реєстрації та представлення учасників, які прибули з різних міст України. До Бердичева прибули понад 100 медичних працівників з Києва, Хмельницького, Хмільника, Луцька, Житомира, Новоград-Волинського, Довбишу, Запоріжжя, Коростишева, а також долучились бердичівські медичні працівники.

IMG_7981IMG_7982

Цього року конференцію для учасників виголосив отець Вавжинець Лаврентій Іваньчук ОН з Ордену Боніфратрів. У своїй конференції отець Вавжинець розповів про Орден Боніфратрів та про Святого Йоана Божого. Боніфратри є присвячені для підтримки хворих і нужденних. В Україні вони працюють у місті Дрогобичі, Львівської області.

IMG_7986IMG_8010

Після конференції відбулася Служба Божа, який очолив Єпископ Віталій Скомаровський, Ординарій Луцької дієцезії, а співслужили йому священики, які прибули разом з зі своїми медичними працівниками з різних міст України. Після завершення Служби Божої відбулась молитва Розарія. Завершилось паломництво святковим почастунком, який приготувала спільнота «Домашня Церква».

Максим Железницький

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino