title-ecclesia

День зосереждення молоді парафії св. Олександра

received_1611697318867427

Церква це я! В суботу 21 жовтня молодь парафії святого Олександра мала змогу в черговий раз поглибити свої знання та зміцнити віру. В монастирі сестер Гонораток для юнаків і дівчат було проведено день зосередження. Організовувала захід с. Агата Нуцковська. Для роздумів було запропоновано проблематику співвідношення окремої особистості та Церкви. Зустріч провадив Його Екселенція єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький.

 

О 09:30 наша молодь в повному зборі прибула до сестер, які почастували нас гарячими напоями та печивом, щоб ми нарешті остаточно прокинулися і були готові продуктивно попрацювати. Зустрівши отців та уважно вислухавши їхні вступні настанови, молодь поділилася на дві групи та протягом наступних 30 хвилин намагалася графічно зобразити відповідь на питання щодо ролі Церкви в житті окремого індивіда та ролі окремого індивіда в житті Церкви. Після роботи в групах ми мали нагоду презентувати результати своєї роботи та висловити власну думку. Надалі Його Екселенція узагальнив наші думки, а також розповів нам про основні засади життєвого шляху кожного доброго католика. Потім відбувалася адорація, протягом котрої кожен із нас мав змогу посповідатися, чим більшість присутніх і скористалась, адже не кожного дня можна отримати відпуст гріхів від єпископа.

 

received_1611682922202200received_1611697428867416

Логічним продовженням дня стала Свята Меса. Проповідь о. Віталія стала логічним продовженням вищезгаданої теми і свого роду логічним завершенням роздумів, котрим був присвячений даний день зосередження. Ну і звісно, наситившись духовною їжею, ми всі як-ніяк але зголодніли. На щастя сестри почастували нас усіх смачним обідом який втамував наш голод. Підбити підсумки дня було вирішено за філіжанкою запашної кави та шоколадними ласощами.

В кінці дня наша молодь щиро дякувала отцям та сестрам, які присвятили нам цей день, аби лиш наблизити нас хоч трошки до спасіння та полегшити наш шлях до вічного життя. Отримавши справжнє свідчення віри та неабиякий заряд позитиву і натхнення, ми в свою чергу вже з нетерпінням чекаємо на наступний зосередження, роздумуючи, що для нас приготує с. Агата наступного разу.

Антон Опанасенко.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino