| Інавгурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі |
|
2 жовтня , в нашій семінарії відбулася інавґурація 2017/2018 навчального року, яка розпочалася Святою Літургією під проводом єпископа ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького. В своїй проповіді єпископ наголосив про істоту семінарійної формації. Зазначив про велику відповідальність форматорів у житті семінаристів, котрі через власне свідоцтво мають провадити семінаристів до священства.Після святої Літургії відбувся інавґураційна конференція , яку виголосив отець ректор Руслан Михалків. Доторкнулась вона чотирьох етапів семінарийної формації, які є фундаментальними у житті майбутнього священика. Останнім пунктом було урочисто співане Ґаудеамус Іґітур і вручення залікових книжок семінаристам першого року. На перший рік в цьому прийшло 4 дієцезіальних семінаристи, в тому числі з Харківсько-Запорізької та з Одесько-Симферопольської дієцезій. Закінченням нашого святкування був спільний обід . о. др Руслан Михалків
|