| Черкаська спільнота вірних зустрілась зі своїм Пастирем |
|
Місто Черкаси - обласний центр, промисловий центр Центрального економічного району, значний культурний та освітній осередок. Але це також єдиний обласний центр, в якому немає католицької святині. 26 квітня 1997 року єпископ Ян Пурвінський утворив там парафію Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Від 1998 року католицька спільнота збирається в будинку, який був адаптований тимчасово. Так триває до сьогодні. Це єдина католицька каплиця в радіусі майже 150 км. Спільнота прихожан є невеликою. 30 липня на зустріч з ними приїхав єпископ Віталій Кривицький.
Спільна Свята Меса, зустрічі та розмови з настоятелем о. Леоном Ліпецьким та прихожанами. Це все відбувається для того, щоб незважаючи на відстань та невелику кількість людей, проблеми з будовою власного храму, всі вони могли стати ближчими та укріпились духовно. Для того, щоб робити великі справи - потрібно багато сили, живої віри та довіри Всемогутньому, для якого немає неможливих речей. |