| Візит єпископа Віталія у сестер Матері Терези з Калькути |
|
Не треба бути занадто обізнаними, щоб знати хто такі сестри Матері Терези з Калькути. Від 2000 року монастир Сестер Згромадження «Місіонерок милосердя» є і у Києві. Спільнота у Києві нараховує 5 сестер, всі вони походять з Індії – які намагаються хоч трохи полегшити долю найбідніших. Вони обходять вокзали і ринки, доглядають важкохворих по домах, роблять перев'язки, а завдяки пожертвам добродіїв кілька разів на тиждень годують понад 130 бездомних та голодуючих. 1 серпня єпископ Віталій Кривицький відвідав дім сестер і відправив Святу Месу, після якої була зустріч у родинній атмосфері.На привітання сестри одягли на шию єпископу «гірлянду» – прикрасу, яку одягають гостеві, котрий перший раз завітав до дому в Індії. Кожен, хто переступив поріг дому сестер Матері Терези, міг досвідчити любов і милосердя, розуміння та доброту, радість і простоту, які походять від Бога. |