| Візит єпископа Віталія до північної частини дієцезії |
|
Вже минув майже місяць від інгресу єпископа Віталія Кривицького. В цьому інтенсивному для єпископа часі, він вже був на багатьох заходах, зустрічах. Календар Його Преосвященства розписаний на багато тижнів наперед. Там розписані зустрічі з людьми та відвідування парафій своєї дієцезії. Так було і 21 липня. Виїзд на північ нашої дієцезії – Чернігів, Славутич, Ніжин. Зустріч зі священиками, які працюють далеко від Києва на території, яка потребує місійної діяльності.
В Чернігові в парафії Зіслання Сятого Духа священики зібрались на спільну Святу Месу, під проводом єпископа Віталія. Такі зустрічі потрібні не тільки для єпископа, щоб ближче пізнати свою дієцезію, але й для священиків, щоб пригадати, що незважаючи на віддаленість, вони є важливою ланкою у єдиній Вселенській Церкві, і їх служіння є важливим і потрібним.
|