| Свята Меса за упокій батька єпископа-номінанта Віталія Кривицького |
|
19 травня, в кафедральному храмі Одеси відбулася Свята Меса за померлого батька єпископа-номіната Віталія Кривицького. Святу Месу очолював єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький разом з єпископом Харківсько-Запорізької дієцезії Станіславом Широкорадюком, єпископом-помічником Львівської архідієцезії Леоном Малим, єпископом- помічником Одесько-Сімферопольської Дієцезії Яцеком Пилем, єпископом Михайлом Бубнієм УГКЦ та більш ніж 30 священиків з різних місць України. Пан Франциск був родом із Хмельницької області. Він свого часу брав участь у Другій світовій війні, після якої й опинився в Одесі… Там Віталій виріс. Спочатку, як усі одесити-католики, вони гуртувалися біля храму св. Петра, де пастирював о. Хоппе. Багато слів співчуття за запевнень про молитву лунало - від Київсько-Житомирської дієцезії висловив канцлер курії отець Віталій Безшкурий, який зачитав звернення від Адміністратора Дієцезії, єпископа Луцького Віталія Скомаровського. Також були співчуття від краківських отців-салезіанців. Від Кам’янець-Подільської дієцезії, від імені єпископів виразив канцлер курії Павло Басистий. Сам єпископ – номінат так написав на своїй сторінці: Сьогодні, 17 травня, Господь покликав до себе мого тата Франца (Франциска). Він прожив довге земне життя і є доброю людиною. Є. Сьогодні вже у житті небесному. Прошу про молитву, щоб Господь був йому милосердним за всі життєві помилки. Огорнімо молитовною пам’яттю померлого Франциска та всю родину єпископа – номіната Віталія. Фото - Ігор Гелемейза |