| Квартальний день зосередження отців – салезіан у Коростишеві |
|
Звичайний вівторок зібрав у храмі Народження Пресвятої Діви Марії в Коростишеві дуже велику кількість прихожан. Всі вони прийшли, щоб помолитись на Святій Месі разом з отцями – салезіанами, а особливо з єпископом- номінатом Віталієм Кривицьким, який служив в цій парафій. На початку Святої Меси настоятель о. Андрій Бачинський вітаючи єпископа – номіната сказав тільки «Вітаємо вдома» і цих слів вистачило, щоб всі присутні зрозуміли, що той, який служив серед них і є призначений єпископом Київсько – Житомирської дієцезії, для них залишиться «їх отцем Віталієм». Під час проповіді отець Віталій спираючись на уривок Євангелія пригадав, що Ісус є єдиною Дорогою, яка вказує шлях до Отця. Тільки Ісус є надійною вказівкою, яка веде до Бога. Після Святої Меси та травневого Богослужіння лунали теплі слова привітань для отця Віталія Кривицького та запевнення про молитву, а потім для всіх гостей був невеличкий концерт. Дитячий хор під супроводом с. Зої Баглаєнко, виступ ансамблю скрипалів – все це створювало святковий настрій цього, здавалось би, звичайного дня. А щоб увіковічнити момент такої зустрічі всієї парафії – спільне фото на згадку. |