| Церемонія посвяти легіонера у Києві |
|
Святково, урочисто, піднесено, якось особливо, відбулось святкування 25 березня 2017 р. Благовіщення в костелі св. Олександра в м. Києві. До Марії зі своїми проханнями та подяками, молитвами та перепрошеннями, смиренням та надією прийшли легіонери з Києва, Броварів, із села Березовий Груд Лугинського р-ну Житомирської області та Ірпіня на щорічну урочисту церемонію посвяти легіонера своїй Цариці - «Acies ». Разом із нами були наші духовні наставники о. Вєслав Пенскі, о. Богдан Кушнір, о. Лаврентій Жезіцький і настоятель св. Олександра о. Віталій Безшкурий. «Я вся твоя, Царице і Мати моя, і все, що я маю, належить Тобі»,- так схвильовано й тремтливо зверталися до Марії основні та допоміжні члени Легіону Марії київської курії «Матері Божої Благодаті», подумки адресуючи Їй, найпрекраснішій Квітці неба і землі, свої прагнення служити Богу разом з Марією. Колись, віддавши своє серце Пресвятій Діві Марії в присязі легіонера, звичайні жінки й чоловіки стояли перед Матінкою, як Її воїни і Її діти, засвідчуючи свою повну залежність від Неї. Марія, Прибіжище й Заступниця наша, перетворила серце кожного легіонера з немочі на силу, осінила їх Своєю могутністю, увійшла в душу вогнем і любов’ю. Усі легіонери твердо й впевнено несуть основний обов’язок, визначений в Офіційному посібнику Легіону Марії: «Плекати шанування Діви Марії в глибоких розважаннях і ревній практиці». Ця практика - в постійній молитві, допомозі хворим та знедоленим, апостольському служінні, свідченні віри, в гарячому прагненні сприяти благу Церкви та її місії. Це наполеглива праця та самопожертва, самовіддана любов до ближнього. І знову, зібравшись разом та відновивши присягу, уважно слухаючи Боже Слово та проповідь, що скерував до вірних настоятель костелу св. Олександра отець Віталій Безшкурий, легіонери отримали від Матері Божої благословення і силу для продовження битви із силами зла. |