| Вігілійний вечір для бездомних Києва |
|
6 січня, в Урочистість Богоявлення Господнього, коли в Києві був мороз – 15 нище нуля, Місіонери Облати Марії Непорочної в парафіяльному центрі Внебовзяття Пресвятої Богородиці зорганізували вігілійний вечір для більше 400 бездомних літніх людей Києва, що вимушені жебракувати. Не була це лише звичайна акція - а свято за одним столом із старими друзями. І Облати були раді, що в дуже холодний день змогли бути з бідними в теплі і безпеці. Бр. Себастьян Янковський ОМІ – який займається бідними від імені Делегатури хотів через це нагадати, що в мороз потрібно звертати особливу увагу на людей, що залишаються на вулиці. Навіть простою тарілкою борщу, якою облати діляться двічі на тиждень з близько 500 вбогими, допомагає їм не заснути на морозі і врятувати життя, коли на вулиці – 15. На накритому для бідних столі було приготовано, згідно з вігілійною традицією, 12 домашніх страв – щоб бідні почулися як у себе вдома – адже цей свій дім вони втратили в одну мить, через війну на Сході України. На вечері був присутній також Апостольський Нунцій в Україні Архієписоп Клаудіо Гуджеротті, Президент Карітас в Україні отець Петро Жарковський, Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні і Росії отець Павло Вишковський ОМІ та співбрати Облати з медійної спільноти разом з Бр. Себастьяном Янковським ОМІ, який постійно опікується бідними. Вбогі, які вітали Апостольського Нунція на вігілії, розповіли скільки добра отримують вони від Бога за посередництвом Бр. Себастьяна, який від імені Місіонерів Облатів, вже 4 роки поспіль займається ними на вулицях міста. Апостольський Нунцій в Україні рясно подякував Брату Себастьяну і Місіонерам Облатам за їх служіння на користь вбогих, а самим вбогим побажав відчути цього вечора любов Бога, котрий ніколи не залишає їх самотніми, навіть у такий холодний вечір, коли згадуємо його народження. Щоб підготувати таке велике свято потрібна була допомога багатьох людей. Волонтерів а також і жертводавців – з інших облатських одиниць нашого Згромадження. Тому щиро дякуємо усім, хто нам допомагає! о. Павло Вишковський ОМІ |