| Зустріч дітей з сестрами бл. Матері Терези з Калькутти |
|
Під час Адвенту на роратніх Службах Божих, що відбувалися чотири рази на тиждень о 7.00 ранку, діти, очікуючи на Народження Ісуса Христа, приносили цукерки та іграшки, збираючи для дітей з бідних родин, якими опікуються сестри блаженної Матері Терези. За час Адвенту вони назбирали цілий мішок цукерок, також чимало іграшок. Сестри в Києві «прийняли нас дуже радісно, ділились своїми пережиттями з життя та своїми особистими зустрічами з Матір’ю Терезою з Калькутти», - говорить с. Маріетта. Для юних парафіян це була прекрасна духовна трапеза, тим більше, що в храмі в Новограді-Волинському є ікона блаженної Матері Терези. Дякуємо сестрам, що вони є у нас в Україні.
с. Марієтта CDC
|