|
Щороку кожна малеча із нетерпінням очікує на зустріч із святим Миколаєм, який долає всі перешкоди, щоб подарувати радість дитячим серцям.
Дочекалися святого і маленькі мешканці смт. Коцюбинське. 11 грудня 2016 р. до дітей парафії св. Антонія, настоятелем якої є о. Роман Безшкурий, прибув святий Миколай. І дорослі, й дітлахи радо зустрічали гостя співом і віршами, а натомість вони отримали подарунки, на які вони так довго чекали.
 Кожен хотів зробити для Миколая щось особливе: Ілля здивував своєю вправною грою на гітарі, Софійка ж на сопілці заграла пісню про святого.
Це було чудове свято, сповнене доброти та щирих посмішок, бо ж святий Миколай є справжнім уособленням добра та щирості людських сердець. |