| Благодійна акція Карітас- Спес в Житомирі |
|
Дієцезіальний Благодійний Фонд «Карітас – Спес» Київсько – Житомирської дієцезії організував свято для дітей. Благодійна акція Карітасу, яка проходила на парафіях дієцезії, поєднала дві цілі – не лише зібрати кошти для потребуючих дітей, а й привернути увагу до цієї проблеми, адже діти першими і чи не найбільше відчувають всі наслідки гуманітарної та економічної кризи, характерної для теперішньої України. Всі бажаючі могли долучитись до акції, придбавши свічку в своїй парафії. Кожен маленький внесок, в єдності з іншими, приніс дітям радість.
Час приготування до Різдвяних свят, а зокрема свято св. Миколая - це завжди можливість ділитись добром з найменшими.
В суботу 10 грудня, святий Миколай відвідав відразу три будинки, в яких його чекали діти.
Спочатку він завітав до світлиці, яка функціонує на базі ДБФ «Карітас – Спес» у Житомирі, де на нього чекали дітлахи.
З віршами та піснями – вони вітали Доброго Святого, і за це отримували солодкі подарунки.
Потім – святий Миколай відвідав дітей, які збираються в монастирі сестер - бенедиктинок.
Ціла програма, яку приготували діти, в очікуванні Шановного Гостя, була доказом того, що діти чекали чуда. На закінчення такого насиченого дня – Святий Миколай прийшов і до дітей в будинку Марії в Житомирі, яким опікуються сестри – серцянки.
Усмішки дітей та радість в їх очах – чи може бути краща вдячність?
Дякуємо всім тим, хто не залишився байдужим і спричинився до свята.
о. Віталій Умінський |