| Освячення каплиці в м. Боярка |
|
У неділю 25 вересня 2016 р. в м. Боярка відбулося урочисте освячення каплиці «Святого Духа», настоятелем якої є о. Роман Безшкурий.Це була довгоочікувана подія для нашої парафії. Перед початком урочистого освячення каплиці на порозі храму парафіяни зустріли єпископа Віталія Скомаровського із смачним і пахучим короваєм, після чого о. Роман настоятель храму запросив єпископа Віталія здійснити освячення каплиці. В урочистостях освячення взяли участь: єпископ Віталій Скомаровський – Ординарій Луцький і Апостольський Адміністратор Київсько - Житомирської дієцезії, який звершив обряд освячення, о Роман Безшкурий, о.Міхал Бранкєвіч, о.Матеуш Адамскі. Урочисту Літургію приготували і активно в ній брали участь парафіяни. Після св. Служби о. Роман висловив подяку єпископу за освячення каплиці, також дякував добродіям і парафіянам, які спричинились до ремонту каплиці, як матеріально, фізично та молитовно. Також дякував гостям з інших міст які приїхали на освячення каплиці, щоб разом з нами пережити цю Урочисту Літургію. Діти з парафії висловили слова вдячності єпископу Віталію. С.Зофія Паюк СSM |