| Урочиста подяка за жнива у Бердичівському Санктуарії |
|
У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія віряни дякували Господу Богу за добрі жнива, святкуючи – Обжинки. До Санктуарію прибули не лише бердичівляни, а також вірні з Житомира, Гвоздави, Осикового та Гришківців. Разом з собою вірни принесли снопи, які були власноручно виготовлені з пшениці та квітів в знак вдячності Богу за добрий врожай. На початку представники кожної парафії розповідали про свою парафію, місцевість та цьогорічний врожай. Також відбулась молитва Розарію перед виставленими Пресвятими Дарами. Центральний етапом відзначення Обжинків, стала Служба Божа, яку очолив отець Роман Безшкурий з Боярки, а йому співслужили: настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, котра діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія отець Рафаїл Мишковський OCD та отець Павло Ферко OCD. Проповідь з нагоди подячної служби виголосив отець Роман Безшкурий. Під час Служби Божої віряни дякували Господу за добрий врожай, просили про мир в Україні та у цілому світу, також молились про вбогих та нуждених, що їм не бракувало цих земних благ, якими нас обрадував Господь. Після Служби Божої відбулась Урочиста процесія з Пресвятими Дарами та снопами навколо мурів Бердичівського Санктуарія, а також спільний почастунок. Максим Железницький
|