| Місіонерське покликання сестри Єлизавети до Болівії |
|
У неділю 14 серпня у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулася непересічна подія. Бердичівські парафіяни дякували Богу за бердичівлянку, сестру Єлизавету Пухальську з Згромадження Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус (сестри-терезіянки), яку Господь обдарував місіонерським покликанням. У минулому році до Згромадження Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус звернувся Єпископ Болівії з прохання надіслати до його країни на місії сестер-монахинь. На його прохання погодилися три сестри: дві з Польщі та одна з України.Урочисту Службу Божу, під час якої молилися за сестру Єлизавету очолив настоятель Бердичівського Санктуарія отець Рафаїл Мишковський OCD, а співслужив йому бердичівлянин отець Віталій Козак, босий кармеліт, який зараз служить в Києві. Взяли участь у Урочистій Службі Божої сестри-терезіянки разом з Генеральною Настоятелькою Згромадження сестрою Луциною Любінською. Після кожної Служби Божої сестра Єлизавета звернулася до рідних бердичівських парафіян з подякою за молитву за неї та попросила про молитву за сестер, які відбудуть до далекої Болівії. Також вона розповіла про підготовку до подорожі у Болівію у місіонерському центрі Варшави та що місіонерський хрест їй одягнув спеціальний представник Папи Римського Франциска. На завершення Святкової Літургії отці Рафаїл та Віталій уділили сестрі Єлизаветі благословення, а парафіяни привітали сестру Єлизаветі, бажаючи їй всього найкращого у місіонерській праці та пообіцяли не забувати про неї у молитві. Максим Железницький
|