| Дні духовної віднови для Руху Чистих Сердець |
У мальовничому місті Коростишів, що на Житомирщині з 21 по 23 січня 2011 р. в черговий раз зібралась на реколекції молодь Руху Чистих Сердець. Гостинні отці – селезіани та молодь парафії відкрили двері та серця для 43 молодих людей з різних куточків України.
Три дні ми мали нагоду слухати науки про Слово Боже у щоденному житті. Товаришували нам отці з місцевої спільноти: о. Віталій Кривицький, о. Цезарій Червінський, о. Андрій Борковський та с. Рената Нуцковська з Католицького Медіа-Центру. Все розпочалося з Святої Меси, на якій ми отримали першу краплинку Божого Слова. З захопленням слухали проповіді, а згодом і конференції отців та усвідомлювали цінність реколекцій. Потім ми мали вечір знайомств, на якому активна місцева молодь допомогла зробити нам перший та дуже важливий крок: відкритись один на одного. Дуже приємним було те, що отці підтримували нас та приймали участь в усіх іграх, тим самим свідчачи свою відкритість до потреб молоді. У суботу, 22 січня, ми мали чудові, ґрунтовні, насичені потрібною, корисною інформацією конференції, які допомогли нам усвідомити всю важливість Слова Божого у нашому житті. Також ми мали роботу в 4 групах, де разом з духовними особами обговорювали питання про те, яке місце займає Святе Письмо у нашому житті, чи часто ми його читаємо, що нам заважає в цьому, що потрібно робити для того, щоб Слово Боже дійшло до його дітей. Роздуми були настільки глибинними, що всі з нас усвідомили, який нікчемний, мізерний відсоток часу ми приділяємо Богу та розмові з Ним і навпаки, як багато часу ми втрачаємо біля комп’ютера, телевізора чи пусті балачки по телефону. Ввечері молодь Руху ділилась власними пережиттями. Прекрасними та вражаючими були свідчення молодих пар, які присяглись зберегти дошлюбну чистоту. Насправді важко зрівняти ці ніжні та чисті почуття, які ми помітили між ними з тим, що часто можна побачити на вулиці. Неділя потішила нас великим даром - до нас приєдналося ще 3 чисті сердечка, які вирішили обрати шлях пошуку справжньої любові. Щиро радіємо, що молодь усвідомлює свою відповідальність за майбутнє. Чудовим є те, що завдяки Католицькому Медіа-Центру та отцю Віталію Кривицькому з Коростишева ми мали таку чудову можливість зустрітися, відновити наші обітниці, вкотре довірити життя Господу Богу. |