|
1 серпня о 18.00 в конкатедрі Святого Олександра в м. Києві, розпочинаємо звершувати Службу Божу (григоріанську) за померлого сьогодні о. Яна Крапана, котрий був першим настоятелем і спричинився до повернення храму віруючим.
Бог послуговуючись о. Яном відродив нашу парафію. Нашим обов'язком є молитва за наших пастирів, які вже відійшли з цього світу. Особливо за цю прекрасну добру людину будемо молитися протягом місяця серпня. Запрошуємо всіх до спільної молитви.
"Спішімо любити людей, вони так швидко відходять." о Ян Твардовський
|