| Свято святого Вікентія Паллотті в Довбиші |
У суботу, 22 січня 2011 року ціла паллотинська родина святкувала День народження для Неба св. Вікентія Паллотті.
На спільне святкування приїхали отці паллотини з Кам’яного Броду – о. Володимир і о. Адам, з Житомира – о. Ярослав, о. Олівер OFM з Баранівки й, звичайно, ціла довбишська парафія. Святу Месу цього дня очолив о. Станіслав Кантор, делегат провінціала в Україні. Під час проповіді о. Ярослав пригадав всім присутнім постать святого Вікентія і наголосив, що кожний незалежно від свого статусу має бути апостолом серед людей, які його оточують. Дуже приємну несподіванку зробила для всіх молодь парафії. Свої щирі привітання вони висловили через чудову сценку, в якій показали кілька фрагментів з життя парафії та наблизили особу святого Вікентія. Після трапези духовної, усі священики, сестри та миряни, які належать до Об’єднання Католицького Апостольства були запрошені на урочистий обід. Євгеній Цимбалюк |