| "Ісус – мій Господь" - оаза молоді з Новоград - Волинського |
|
З 3 по 9 липня оаза молоді з парафії Христа Царя Всесвіту м. Новоград-Волинський переживала в Ясинівці, Червоноармійський р –н, євангелізаційні реколекції. До нашої спільноти приєдналися дівчата та хлопці з греко – католицької парафії зі Львова разом зі священиком. Нам під час цих духовних вправ товаришував о. Олександр Анісков, настоятель парафії з Червоноармійська. Наша спільнота (45 осіб), прагнула дійти до духовного пробудження через особисту зустріч з Ісусом і прийняття Його з вірою в Святому Дусі, як свого Господа і Спасителя. Способом проголошення Євангелії в нашому русі Світло – Життя є правила духовного життя, тобто : - Нове життя в дружбі з Богом - Гріх людини - Любов Бога до людей, яка в особливий спосіб проявляється в пробаченні гріхів - Святий Дух і дар спасіння Кожного дня ми зустрічалися з різними особами з Євангелії. Приклад Нікодима, Самарянки, хворого, грішниці і Доброго Пастиря заглиблювали нас в тайни духовного життя. Цікавим досвідченням було переживання літургії в східному обраді.На третій день ми відрікалися від ідолів, через символічне спалення наших масок, на котрих ми записували все, що ставимо на перше місце в нашому житті, а не Ісуса. На завершення наших оазових реколекцій ми поїхали у Ворзель, де біля духовної семінарії нашої єпархії знаходиться могила Архієпископа Петра Мальчука, який відійшов з цього світу 27 травня. Молодь нашої спільноти дякувала Пастирю за Його відданість для Церкви. Після Святої Меси в храмі св. Йоана Павла ІІ ми помолилися розарій та поставили лампадку і вінок з колосків. Біля могили Архієпископа Петра Мальчука ми говорили свої свідчення про пережиту оазу. Оаза євангелізації відкрила нам правду про себе наново. Ісус кожного дня через слово, любов, Свого Духа надихав нас і вчив з покорою дивитися на себе та інших. Серед спільноти відчувався дух єдності та любові. С.Марієтта Мікса |