| Молитва про нового єпископа |
|
Як Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії звертаюся до усіх священиків, ченців і черниць, усіх богопосвячених осіб та усього люду Божого нашої дієцезії з проханням скерувати Ваші палкі молитви до Господа, Подателя усіх добрих дарів, щоб послав нам пастиря, нового єпископа Київсько-Житомирського. Прошу організувати в кожній парафії спеціальні молебні в намірі доброго вибору нового єпископа для нашої дієцезії. Особливим днем молитви в цьому намірі визначаю день 16 липня, Урочистість Матері Божої Бердичівської, покровительки дієцезії. Долучаймо до нашої молитви особисті жертви та маймо надію, що Господь якнайшвидше вислухає наші прохання.† Єпископ Віталій Скомаровський Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської Дієцезії |