| «Благодатна Оаза» |
|
Щойно розпочалися довгоочікувані канікули як діти з парафії Св. Домініка та Михаїла Архангела з смт. Любар вирушили до реколекційного дому оо.Францисканців, що у с. Городище на Хмельниччині на «відпочинок з Богом». Разом з дітьми з парафії Воздвиження Св. Хреста м. Шепетівки малі християни на цій «благодатній оазі» поглиблювали свій релігійний і духовний досвід, захоплювалися мальовничими краєвидами, річкою, лісом, проявляли свій творчий потенціал та просто відпочивали. «Вчинки милосердя для тіла» - тема над якою роздумували на протязі 6 днів молодші учасники оази віком від 7 до 11 років. Їм товаришували о. Бенедикт, с. Марлена з м. Шепетівка, а також с. Ґрета, Ірина та Альона з смт. Любар. Старші учасники – це діти від 5 до 8 класу протягом 10 днів похилялися і поглиблювали знання про 10 Божих Заповідей. В цьому їм допомагали о. Ростислав, с. Назарія та світські волонтери з м. Шепетівка, а також с. Ольга з смт. Любар. Кожного дня діти брали участь у Святій Літургії, в групах обговорювали вищевказані теми та представляли їх у вигляді різних сценок і творчих пам'яток, милувалися природою, виходячи на прогулянку до річки, лісу чи спортивного майданчика, а також розважалися під час «веселих вечорів», сповнених різними конкурсами, іграми та інтеграційними танцями. «Ми не хочемо звідси їхати», «Давайте ще на 10 днів залишимося тут», «Ми можемо розглянути ще 5 церковних заповідей, 7 головних гріхів і може ще щось, тільки щоб залишитися тут» - лунали голоси дітей в останній день оази. Нехай Господнє благословення зійде на кожного учасника цьогорічної оази в с. Городище, а Слово засіяне в маленькі серця видасть стократні плоди віри та любові до Бога. |