| Подвійний ювілей у Коростишеві |
|
29 червня, в урочистість св. Петра і Павла, коростишівський храм зібрав місцевих прихожан та багатьох тих, хто мав за що сьогодні дякувати. Адже ювілей подвійний. Це святкування 25-річчя повернення храму та 25 років священства трьох салезіанців, які працювали та працюють в парафії. Одним з достойних гостей був о. Антоні Мурзінські, який приїхав з Ґданська, перший настоятель коростишівської парафії.Урочисту святу Месу очолив єпископ Ян Пурвінський у співслужінні з багатьма священиками, які приїхали розділити радість прихожан та отців- салезіанців. Адже 25 років – це немала дата. За ці роки змінилось багато, але одне лишилось незмінне – бажання цих священиків служити на міру своїх можливостей, всюди там, де посилає Господь. На цю визначну подію до Коростишева, крім тих, хто поруч, приїхав також хор з м. Одеса. Бо в Одесі служили двоє ювілярів – о. Цезарій Червінський і теперішній настоятель в Коростишеві о. Андрій Бачинський. Під час проповіді єпископ Ян Пурвінський пригадав, як 25 років тому, вірні та незламні духом прихожани докладали всіх зусиль та старань, щоб повернути храм, у якому за радянської влади розміщувався кінотеатр. І всі роки співпрацювали з Божою благодаттю для розвитку парафії. А також, єпископ пригадав, що двоє з сьогоднішніх ювілярів – о. Цезарій Червінський та о. Юзеф Жовновський були першими, яких єпископ Ян висвятив на священиків. За всі ці дари необхідно невпинно дякувати Богу та просити про нові покликання. Після благословення словам подяки не було кінця. Багато людей хотіли висловити свої найкращі побажання та привітання для єпископа Яна, а також для отців- салезіанців, котрі не покладаючи рук і не жаліючи своїх сил працюють для людей. Після Святої Меси всі присутні продовжили святкування на території храму, було багато теплих слів, віршів та пісень. Святковий день завершився, але відчуття вдячності та радості за дари, нехай наповнює якнайдовше. |