| 10 років Архієрейського служіння Його Блаженства Кардинала Любомира Гузара |
У неділю, 23 січня, у храмі св. Василія Великого в Києві була відслужена урочиста Свята Літургія з нагоди 10-тиліття Архієрейського служіння Його Блаженства Кардинала Любомира Гузара Верховного Архієпископа Києво-Галицького, яка зібрала численно зібраних єпископів, священиків, вірян з УГКЦ. Від імені Римсько-Католицької Церкви були присутні Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович та Генеральний Вікарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк.
З уст запрошених гостей линули вітальні слова та побажання для Його Блаженства Кардинала Любомира Гузара. Зі своїм зверненням звернувся також Апостольський Нунцій Іван Юркович, який як Представник Святішого Отця Бенедикта XVI, виразив усю вдячність Церкви за служіння Його Блаженства Кардинала Любомира Гузара та за Його безумовну єдність з Наступником Петра, яку Він засвідчив протягом років понтифікату Слуги Божого Йоана Павла ІІ і теперішнього Святішого Отця». На завершення як повідомляє Департамнт УГКЦ, звернувся і сам Глава УГКЦ. «Я дуже вдячний вам, що ви присутні, щоби разом зі мною дякувати. Дякувати, перш за все, Богові, що нашу Церкву кріпив, підтримував у часи переслідувань. Дякувати Богові хочемо й за ті 20 років, коли наша Церква може повертатися до нормального життя. Це також Боже діло», – зауважив Блаженніший Любомир. Фото: Департамнт УГКЦ |