|
Всі чекають, коли ж прийдуть гарячі дні літа, разом з веселим відпочинком на річці, соковитими фруктами та розвагами. Саме тому свято закінчення року так любимо як дорослими, так і дітьми. Це свято відзначає початок відпусток і канікул. Свято закінчення року та випуск 2016 в дитячому садочку, що діє в смт. Любар при Дієіцезіальному Фонді «Карітас – Спес», був днем святковим та урочистим.
Малюки представили прекрасні вірші, танці та пісні, не бракувало слів подяки сестрам св. Йосипа, що працюють в садочку та працівникам.
Наші батьки прийшли подивитися на успіхи своїх діток. Ми бажаємо нашим маленьким відвідувачам гарного літа!
о. Віталій Умінський
|