| Тіло архієпископа Петра привезено до Житомира |
|
Вечірня пора. В храмі лунають слова молитви. Біля храму св. Софії чекають люди. Сьогодні тіло архіпастиря мають привезти до Житомира. Останній раз… Заупокійну Святу Месу очолив єпископ Ян Пурвінський у співслужінні з о. настоятелем Віктором Маковським, о. Віталієм Безшкурим, Провінціалом Ордену Братів Менших в Україні о. Данилом Ботвіною та зібраними священиками. Був присутній також архієпископ Нікодим з ПЦ. Всі зібрані єднались у спільній молитві про Боже Милосердя для померлого Архієпископа Петра. Того, який 51 рік вірно служив Господу. Того, який 5 років очолював Київсько – Житомирську дієцезію. Того, хто своїм служінням і працею намагався привезти як найбільше людей до Милосердного Батька, а сьогодні сам вже зустрівся з Ним у небі. На проповіді єпископ Ян Пурвінський пригадав привітну посмішку та ясне обличчя Владики Петра, які вже не побачимо. Руки, які вже не звершать Євхаристію. Нам лишається молитись за померлого єпископа та бути слухняним голосу Всевишнього. Після звершення Святої Меси та спільної молитви за душу померлого архієпископа, труна з тілом була відкрита для вшанування. В храмі триває нічна адорація. Спішімо любити людей, вони так швидко відходять….. |