| Перше Причастя в конкафедральному храмі св. Олександра |
|
22 травня 2016 р. у костелі св. Олександра у м. Києві відбулося подвійне свято. В урочистість Пресвятої Трійці 37 дітей (в цьому числі 5 польськомовних дітей), включаючи 4-х дітей із смт. Коцюбинське, прийняли Перше Святе Причастя. Сестри Гоноратки старанно готували дітей до цього великого Таїнства. Діти, попросивши благословення у батьків і у намірі подальшого духовного зростання, із завмираючим серцем вперше прийняли до свого серця Ісуса Христа у Святому Причасті. Тремтіння чистих дитячих сердець перебільшило хвилювання на Першій Сповіді, яку вони напередодні сумлінно здійснили. Першопричасники, піднесені тим, що як зазначив настоятель парафії о. Віталій Безшкурий, Бог і Небеса раділи разом з присутніми парафіянами, з великою вірою у серці вирушили у подальше життя. Інна Самчинська |