|
Перше Причастя - це незабутній день в житті кожної віруючої людини. Це день, коли Ісус Христос приходить в наше серце. Це превеликий Божий дар, яким ми, нажаль, так часто нехтуємо.Хоча вони ще не зовсім дорослі і, можливо, не все розуміють, вони відчували, що в їхньому житті відбувається щось дуже важливе.
В Урочистість Пресвятої Трійці, Бог подарував нам радість - в парафії святого Апостола Павла у с. Филинці Любарського району, вперше прийняли Святе Причастя діти нашої парафії і було святкування річниці Першого Причастя для дітей, які вже приступають до Святого Причастя.
Хочеться вірити, що дитячу довіру та щирість вони пронесуть через все своє життя і назавжди залишаться вірними своїм обіцянкам, які вони зробили у цей святковий та такий важливий для них день.
Цю радісну подію приїхав розділити дитячий хор на чолі з сестрою Гретою з Любара парафії святого Домініка. Після Урочистої Меси відбувся солодкий стіл і діленням з усіма вірними смачним короваєм. За все подяка Богові!
о. Віталій Умінський |