| Закінчення катихетичного року в Новограді - Волинському |
|
Святий Павло писав, що тим хто любить Бога, все помагає для добра. В неділю 22 травня в парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський відбулося урочисте закінчення катихетичного року. Під час урочистої Святої Меси ми дякували Богу за рік навчання і просили про добрі канікули. Після проповіді настоятель о. Віталій Луковський вручив оазовій молоді, яка розпочинає формацію в Руху Світло – Життя, так звані «фоски». Коли закінчилась Літургія діти та молодь на запрошення настоятеля зійшли в нижній храм, де відбулося вручення атестатів з катихези. Наша оазова молодь 17 квітня брала участь в Літургійній Олімпіаді. 17 молодих людей письмово відповідали на 26 запитань. Між іншими потрібно було написати коментарій, треба було знати різні літургійні терміни. Ці роботи були відіслані до Курії в Києві, там їх переглянули Архієпископ Петро Мальчук і Канцлер о. Віталій Безшкурий. Також до членів журі належав наш настоятель о. Віталій Луковський. Результати конкурсу: 1 місце – Сварицевич Володимир, 2 місце – Прохорчук Ольга, 3 місце – Матвійчук Каміла і з відзнакою – Хмарський Ярослав. Святкування продовжилось цілий день: діти мали свої розваги, а оазова молодь пішла на спільну агапу.
Богу нехай за все буде подяка! С. Марієтта Мікса |