|
15 травня 2016 р. в каплиці Святого Духа в м. Боярка, настоятелем якої є отець Роман Безшкурий, відбулась Урочистість Першого Святого Причастя. Службу Божу провадив о. Роман. Цього року двоє дітей з Боярки вперше прийняли до свого серця Ісуса Христа. Повні радості і захоплення, діти та парафіяни пережили це свято.На урочистості було багато парафіян і гостей.
Сестра Зофія Паюк CSM впродовж року вела катехези та приготувала дітей до прийняття цього таїнства.
Приготування свята організував о. Роман. Букети квітів зробили мами дітей, які приступали до св. Причастя. Після завершення урочистості батьки висловили слова вдячності настоятелю.
c. Зофія Паюк |