|
8 травня в парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський відбулася урочистість Першого Святого Причастя. Цього року в нашій парафії приготовилося 20 дітей. Вони готувались до цієї урочистості протягом трьох років, а деякі ходили від 2 року життя на катехізацію. 7 травня діти переживали таїнство Покаяння, в якому Ісус Христос за посередництвом священика відпустив їм гріхи.
Настоятель о. Віталій Луковський під час проповіді заохочував дітей, щоб Ісус Христос став для них найбільшим Скарбом.
Під час урочистої Святої Літургії діти відновили обітниці Хрещення. В дарах принесли обітниці, які склали Богу з нагоди такого великого свята. Діти писали, що до 18 років не будуть палити, чи вживати алкоголю, що будуть ціле життя шанувати батьків,будуть старатися жити як правдиві християни. На завершення Святої Меси діти отримали пам'ятки Першого Святого Причастя, розарії і булочки, якими після приходу додому ділилися зі своїми близькими. Цілий тиждень, який називається білий, аж до 14 травня діти приходять в білих альбах на цю особливу зустріч з Ісусом.
О Ісусе, в ХлібіТи прихований, моє серце Тебе чує.
С. Марієтта Мікса |