| Храмове свято в парафії св. Олександра |
|
3 травня в парафії св. Олександра відбулася головна парафіяльна урочистість – храмове свято покровителя прокатедри – святого Олександра, папи і мученика. А також в цей день парафіяни та гості огорнули своєю молитвою Архієпископа Петра Мальчука, адже саме сьогодні припадає восьма річниця його єпископських свячень. Приїхала велика кількість священиків з Києва, семінаристи, сестри – монахині. Розпочалася служба привітаннями та квітами для архієпископа від представників парафіяльних спільнот. У проповіді Владика розпочав словами вдячності за молитви та пам'ять. Він підкреслив важливість цих молитов, нагадавши, що святий Петро був визволений з в’язниці завдяки молитвам вірних. Владика пригадав початок свого єпископського шляху і наголосив, що ставши єпископом, він не завершив якийсь етап, а лише продовжив у новій ролі своє служіння. Свячення на єпископа не було завершенням чогось, а навпаки – лиш початком. На завершення Святої Меси всі присутні перед Пресвятими Дарами молилися Травневий Молебень та співали Te Deum. Окрім того, архієпископ вручив пам’ятні дипломи парафіянам: пану Валентину Зозулевичу, пані Євгенії Тимофієвій та пані Марії Монжиєвській, які більше 20 років свого життя присвятили служінню у храмі Святого Олександра. У цей день напевно кожен з присутніх дякував Богу за ті благодаті, які отримав у цьому місці, за всіх служителів вівтаря, які тут були і є, за всіх сестер-монахинь та за всіх тих, хто спричинився до відновлення не лише храму як архітектурної споруди, а й храму серця. |