|
1 травня, в парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Києві на Позняках, парафіяльна спільнота переживала відпуст св. Йосипа. Разом з Архієпископом Петром співслужили зібрані священики, з цілого деканату.
Зібралось чимало вірян, які не містились в нижньому новому храмі парафії.
Сьогоднішня урочистість започаткувала Богослужіння, які будуть відправлятись у каплиці, що є частиною великого храму. На завершення урочистості відбулося виставлення Пресвятих Дарів. Присутні молились Літанію до святого Йосифа і заспівали гімн «Te Deum» як вираз вдячності за всі Божі діяння та нове місце для молитви.
|