| Триває засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України |
|
26 квітня у смт. Ворзель, Київської області розпочалось 46 засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України.Зустріч розпочалась Святою Месою, яку очолив архієпископ Мокшицький. Під час Літургії також відбулось посвячення новозбудованої семінарійної каплиці, а також присвячення семінарії Найсвятішому Серцю Ісуса. Архієпископ Мокшицький залишив у дар реліквії святого Йоана Павла ІІ. Під час зустрічі владики обговорюватимуть різні питання з життя Церкви в Україні. Серед них - Світовий день молоді у Кракові, зміни в керівництві благодійної організації "Caritas-Spes", праця Літургійної комісії над ІІ томом Лекціонарія та Обрядом похорону, відносини Держава-Церква (зокрема діяльність ВРЦіРО), ювілейні святкування в дієцезіях, паломництво реліквій бл. Марти Вєцкої. Засідання триватиме до обіду у четвер. Молімося про світло Святого Духа для наших пастирів. |