title-ecclesia

Триває засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України

IMG_20160427_083838

26 квітня у смт. Ворзель, Київської області розпочалось 46 засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України.Зустріч розпочалась Святою Месою, яку очолив архієпископ Мокшицький. Під час Літургії також відбулось посвячення новозбудованої семінарійної каплиці, а також присвячення семінарії Найсвятішому Серцю Ісуса.                                              Архієпископ Мокшицький залишив у дар реліквії святого Йоана Павла ІІ.

IMG_0394IMG_0405

Під час зустрічі владики обговорюватимуть різні питання з життя Церкви в Україні. Серед них - Світовий день молоді у Кракові, зміни в керівництві благодійної організації "Caritas-Spes", праця Літургійної комісії над ІІ томом Лекціонарія та Обрядом похорону, відносини Держава-Церква (зокрема діяльність ВРЦіРО), ювілейні святкування в дієцезіях, паломництво реліквій бл. Марти Вєцкої.

Засідання триватиме до обіду у четвер.

Молімося про світло Святого Духа для наших пастирів. 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino