title-ecclesia

День Спільноти в Житомирі
У понеділок 10 січня в Житомирі в домі Згромадження Сестер від Ангелів відбулася чергова зустріч для Сестер з різних Згромаджень.

Присутніми були Сестри Божественного Відкупителя, Слуги Ісуса, Назаретанки, Паллотинки, Сестри Божого Серця Ісуса, Сестри від Ангелів, Згромадження Ісуса, Серцянки, Малі Сестри Ісуса – 27 сестер.

Конференцію для Сестер проголосив о. Петро Ворва SAC,  в якій наблизив текст адхортації  Бенедикта XVI Verbum Domini та заохотив щодня спирати своє життя на Божому Слові.

Потім Сестри молилися перед виставленими Пресвятими Дарами та могли приступити до Таїнства Покаяння.

Євхаристія була відправлена в намірі всіх Згромаджень та про дар нових покликань до них. Під час проповіді о. Петро висвітлив тему покликання.

Після Св. Літургії Сестри поділилися оплатком, складаючи одне одному найкращі побажання, а під час обіду раділи даром спільноти.

На завершення Сестри запланували наступну зустріч та обговорили нагальні справи, після чого в каплиці помолилися Коронку до Божого Милосердя.

Кожна така зустріч для Сестер є радістю та зміцненням в покликанні.

Фоторепортаж

С. Галина SAC

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino