| Розділіть з нами нашу радість |
|
Дорогі Брати і Сестри, раді повідомити Вам, що у вихідні, 16-17 квітня у костьолі Святого Олександра, відбулися Перша Сповідь та Перше Святе Причастя дорослих.Всього до Святого Причастя приступило 26 дорослих осіб. Як написано у Євангеліє від Йоана, Ісус сказав: «Мої вівці голосу мого слухаються і Я їх знаю: вони за Мною слідують, і даю Я їм життя вічне, іне пропадуть вони повіки, і ніхто не вирве їх із рук моїх» ( Йн 10, 27-30).Отже, радіймо за цих нових овець пастви Христової. Від імені нашої групи, що відвідувала катехези до Першої Сповіді та Першого Причастя, хочу висловити глибоку подяку священнослужителям костьолу, а особливо настоятелю отцю Віталію. Щиро дякуємо Вам за той час, що нам приділили, за навчання та трактування християнських догматів, Святого Писання, Заповідей Божих, за те, що нам допомогли зрости у католицькій вірі. Окрему подяку хочеться висловити сестрі Ірині, яка вела катехези. Дякуємо їй за терпіння, за те, що відповідала на всі наші запитання і намагалася як найбільше нам розповісти. Нам буде невистачати наших суботніх зустрічей. Ще хочу сказати, що коли я відвідувала Службу Божу для дітей у костьолі Святого Олександра і бачила, як діти відповідають на запитання отця Віктора по деяких уривках з Нового Завіту, то ловила себе на думці, що ці діти іноді знають більше і відповіді їх щирі і безпосередні. Тут на думку спадають слова Господа нашого Ісуса Христа: «якщо не станете такими, як ці діти, не можете увійти в Царство небесне». Отже, намагаймося наближатися у нашій вірі до цих дітей, в тому числі завдяки тим знанням, які ми отримали на катехезах. Яніна Ромусік |