| Освячення наріжного каменю під будівництво храму в Житомирі |
|
3 квітня 2016 року для парафії Божого Милосердя в Житомирі відбулася подвійна урочистість та довгоочікувана подія. Від імені Архієпископа Петра Мальчука, о. Віталій Безшкурий канцлер Київсько – Житомирської дієцезії освятив наріжний камінь під будівництво майбутнього храму Божого Милосердя. Відбувалось це в день, коли парафіяльна спільнота святкувала храмове свято Божого Милосердя. Святкування розпочалися із Божественної Літургії, яку очолив о. Віталій, у співслужінні із отцями – паллотинами, о. деканом Людвіком Камілевський та священиками з Польщі, які приїхали на цю урочистість.
Під час проповіді о. Віталій, наголосив, як важливим є сьогодні довірливе звернення до Божого Милосердя. Час, який є нелегким для країни, є шансом звернутись до Бога, який є Милосердям. А Його милосердя звершується в Його дарах. Одним з яких є храм, що будується в центрі мікрорайону Мальованка. Храм, про який ще 20 років тому, ніхто і мріяти не міг. В процесії з дарами був принесений ерекційний акт, Ікону Божого Милосердя, яка відвідувала родини парафії а також реліквії з кров’ю св. Йоана Павла ІІ, які отримала парафія. Після Літургії о. Віталій, від імені Архієпископа Петра, дякував о. Ярославу Ольшевському, стараннями якого будується храм, за роки відданого служіння Церкви в Україні, а зокрема в Житомирі. А також вручив подяки активним парафіянам, які докладали зусиль до відновлення та відродження храму. Перед тим, як вмурувати наріжний камінь, який був привезений з Гори Голгофи, настоятель о. Ярослав Ольшевський прочитав ерекційний акт, що засвідчив сьогоднішню подію, і був підписаний представниками отців- паллотинів, добродіїв та прихожан. Вмурування таблиці, яка буде нагадувати про цей день, було кульмінацією урочистості. На завершення Святої Меси, кожен хто був присутній, отримав смачного «агнця» з цитатою св. Фаустини про Боже Милосердя. |