| Резурекція в храмі св. Олександра |
|
Вранці, 27 березня, парафіяни парафії св. Олександра в м. Києві поспішали на резурекційну процесію, яка розпочалася о 7.00. Очолив процесію Монс. Пйотр Тарнавскі, секретар Апостольського Нунція в Україні, а урочисту Святу Месу очолив о. Віталій Безшкурий, настоятель конкатедри св. Олександра. Співслужили у цій Месі Монс. Пйотр Тарнавскі та о. Петро Жарковський, президент «Карітас-Спес».
У проповіді о. Віталій наголосив, як важливо покладати надію в Богу і Його Слові, адже усе інше нас рано чи пізно розчаровує. Бог є вірний кожному своєму слову і тому надія на Бога допомагає успішно пройти найважчі випробування. Після Меси відбулося освячення великодніх потрав.
|