| Літургія Страждань нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа |
|
Надвечір 25 березня в столичному конкафедральному Соборі Київсько-Житомирської Дієцезії було відправлено Літургію Страждань нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа, Літургію Великої П'ятниці. Відправу очолив Його Високопреосвященство Архієпископ Петро Мальчук, в єднанні зі священиками парафії св. Олександра, інших парафій та монаших спільнот Києва. Після Адорації Господнього Хреста, котра тривала більше години, та уділення Святого Причастя, Євхаристійного Христа було перенесено до символічної Гробниці, де Він перебуватиме до вігілійної Святої Меси Великодня (в суботнє надвечір'я, 26 березня). |