title-ecclesia

Служба Господньої Вечері в храмі св. Олександра

IMG_7874

24 березня у Конкафедральному Соборі св. Олександра в м. Києві було відправлено Божу Службу Господньої Вечері. Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, якому співслужили священики парафії св. Олександра та деяких інших парафій м. Києва.                               На початку Божої Служби віряни парафії привітали Владику та інших душпастирів з Днем Священства, котрий Церква відзначає саме у Великий Четвер, в день, коли під час Останньої Вечорі в у єрусалимській Світлиці Господь Ісус встановив два спасительних для світу таїнства: Євхаристії та Священства.                   IMG_7842

 

Проповідь 

IMG_7891

IMG_7905

Після проповіді Архієпископ Петро символічно повторив жест Христа: обмив ноги присутнім чоловікам. Завершили урочисті відправи хода з Пресвятим Таїнством до символічної В'язниці, де Євхаристичний Христос перебуватиме до обряду Причастя під час Літургії Страстей Господніх Великої П'ятниці, спільний молебень «Гіркі Жалі» та приватна адорація вірних.

IMG_7983

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino