| Паломництво для чоловіків |
|
19 березня, в Урочистість св. Йосипа в Санктуарії Пресвятої Діви Марії Скапулярія в м. Бердичів відбулось паломництво для чоловіків. У час боротьби за чоловічі серця, яка розіграється в духовному світі, коли чоловікам сатана, світ і власна гріховність подає хибні взірці і тягне чоловіків з їх сім'ями до прірви вічного осудження, святий Йосиф приходить з поміччю і власним життям вказує на властиву дорогу чоловічої зрілості. Зібрані чоловіки мали змогу послухати конференцію, спільно молитись за святість чоловіків та прийняти участь в Святій Месі, яку очолив Архієпископ Петро. Проповідь Особливими гостями були члени міжнародного Братства Святого Йосифа з Польщі, які розповідали про своє братство. |